BIP Urzędu Miejskiego w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Obwodowe Komisje Wyborcze

Miejska Komisja Wyborcza w Piszu Podaje do wiadomości publicznej informację o składach osobowych Obwodowych Komisji Wyborczych w obwodach nr 1, 2, 5, 6, 8, 13, 14, 16, w ponownych wyborach Burmistrza Pisza wyznaczonych na dzień 19 sierpnia 2007r.
Obwodowa Komisja Wyborcza
Nr 1 w Szczechach Wielkich

1. Adam Bazydło - Przewodniczący
2. Zofia Roszkowska - Z-ca Przewodniczącego
3. Stanisław Bigda - Członek
4. Aurelia Alicja Borak - Członek
5. Celina Kuklińska - Członek
6. Aldona Ewa Maciejczyk - Członek
7. Grażyna Teresa Rumińska - Członek
8. Iwona Ziółek - Członek
9. Ewa Żmijewska - Członek


Obwodowa Komisja Wyborcza
Nr 2 Rostkach

1. Irena Stroniawska - Przewodniczący
2. Hanna Modzelewska - Z-ca Przewodniczącego
3. Stanisław Cwaliński - Członek
4. Karol Duda - Członek
5. Jerzy Antoni Filipkowski - Członek
6. Marcin Ilewicz - Członek
7. Mieczysław Jakubowski - Członek
8. Halina Niedźwiecka - Członek
9. Andrzej Raszczyk - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza
Nr 5 w Starych Gutach

1. Wojciech Wojciechowski - Przewodniczący
2. Janusz Andrzej Grzywacki - Z-ca Przewodniczącego
3. Józef Borkowski - Członek
4. Ryszard Buczel - Członek
5. Mirosław Dąbrowski - Członek
6. Waldemar Grajko - Członek
7. Marian Kozioł - Członek
8. Stanisław Edward Łukasik - Członek
9. Mieczysław Piotr Mierkowski - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza
Nr 6 w Jeżach

1. Michał Wrzosek - Przewodniczący
2. Przemysław Długołęcki - Z-ca Przewodniczącego
3. Katarzyna Stanisława Bębnowicz - Członek
4. Cezary Misierewicz - Członek
5. Magdalena Niesterkowska - Członek
6. Wiesław Nikiel - Członek
7. Iwona Opolska - Członek
8. Zbigniew Wdowiarski - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza
Nr 8 w Piszu

1. Józef Boćwiński - Przewodniczący
2. Maria Elżbieta Górska - Z-ca Przewodniczącego
3. Mateusz Cieśluk - Członek
4. Marta Karolina Chmielewska - Członek
5. Agnieszka Mróz - Członek
6. Paweł Niedźwiecki - Członek
7. Karolina Edyta Olender - Członek
8. Marta Magdalena Ramotowska - Członek
9. Szczepan Skrodzki - Członek


Obwodowa Komisja Wyborcza
Nr 13 w Piszu

1. Sebastian Woźniak - Przewodniczący
2. Bogusław Nowakowski - Z-ca Przewodniczącego
3. Jolanta Cecylia Kozioł - Członek
4. Jerzy Malczyk - Członek
5. Artur Krzysztof Piotrowski - Członek
6. Jan Ignacy Pupek - Członek
7. Grażyna Rutka - Członek
8. Krystyna Wydrych - Członek
9. Joanna Agnieszka Zarzecka - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza
Nr 14 w Piszu

1. Irena Kurleto - Przewodniczący
2. Janusz Andrzejczyk - Z-ca Przewodniczącego
3. Rafał Grusznis - Członek
4. Mirosław Janecki - Członek
5. Agnieszka Kalwejt - Członek
6. Zbigniew Kałęka - Członek
7. Marzena Misierewicz - Członek
8. Krzysztof Rutkowski - Członek
9. Małgorzata Ewa Wiska - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza
Nr 16 w Piszu

1. Jan Tomczyk - Przewodniczący
2. Beata Grabas - Z-ca Przewodniczącego
3. Sylwester Homoniec - Członek
4. Monika Krzyżanowska - Członek
5. Mariola Elżbieta Mierkowska - Członek
6. Danuta Piaskowska - Członek
7. Jadwiga Rogalska - Członek
8. Elżbieta Sobolewska - Członek
9. Ewa Szymańska - Członek
Data powstania: środa, 8 sie 2007 15:28
Data opublikowania: środa, 8 sie 2007 15:33
Data przejścia do archiwum: poniedziałek, 20 sie 2007 12:43
Opublikował(a): Anna Bogdanowicz
Zaakceptował(a): Anna Bogdanowicz
Artykuł był czytany: 3928 razy